تماس با ما

تماس با ما

ارتباط با مرکز تماس فروشگاه شاکر موبایل

تماس با ما

پیشنهاد می‌کنیم قبل از تماس با خدمات مشتریان فروشگاه شاکر موبایل سوالات متداول را بخوانید ؛ به احتمال زیاد جوابتان آن‌جا منتظر شماست .

شماره مرکز تماس شبانه‌روزی فروشگاه شاکر موبایل :

پشتیبانی 7 روزه هفته 24 ساعته  : 09163805580
پشتیبانی وقت اداری : 06143227594

و یا میتوانید سوالات خود را از طریق پیام رسان های شبکه های اجتمایی زیر مطرح کنید و در کمتر از یک دقیقه پاسخ خود را دریافت کنید .

شعب شاکر موبایل

آدرس شعبه دفتر مرکزی:

ارتباط پستی و حضوری با دفتر مرکزی

استان: خوزستان، مسجدسلیمان، دره اشکفت، خیابان اصلی، خیابان فرعی ب سمت نمره 2، ساختمان روژان، پلاک: 0.0، طبقه: همکف

کد پستی : 6491745288

در فروشگاه های شاکر موبایل کارشناسان فروش مجرب و حرفه ای، خدماتی تخصصی همراه با اطلاعات کامل درباره مشخصات فنی محصولات را در اختیار مشتریان قرار میدهند همچنین با ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که در صورت وجود هر گونه نارضایتی در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام خواهیم کرد.

 

از دیگر خدماتی که در شعب شاکر موبایل برای مشتریان فراهم شده، می توان به امکان خرید آنلاین محصولات از وب سایت، پرداخت از طریق درگاه های امن و معتبر بانکی، برگزاری جشنواره های متعدد فروش همراه با هدایا و تخفیف های نقدی، اشاره نمود.

 

شما می‌توانید خرید از شاکر موبایل را به صورت حضوری نیز انجام دهید. و با توجه به موجودی فروشگاه‌ها، در صورتیکه قصد خرید حضوری را دارید پیشنهاد ما این است که سفارشتان را روی سایت ثبت کرده و محل تحویل آن را یکی از شعب انتخاب فرمایید و جهت دریافت سفارش و استفاده از مشاوره‌های کارشناسان ما به شعبه موردنظر مراجعه فرمایید.

 

فروشگاه شاکر موبایل شبانه‌روزی و در تمامی روزهای هفته پاسخگوی شماست

7 روز هفته ، 24 ساعته پاسخگو شما هستیم

فروشگاه شاکر موبایل هر لحظه در دسترس و همراه شماست