درباره ی ما

درباره ی ما - اهداف و تعهدات ما

ماموریت و چشم انداز فروشگاه شاکر موبایل

ماموریت :

ما در فروشگاه شاکر موبایل همواره مي كوشيم تا با حفظ ارزش ها و با فراهم كردن دسترسي سريع و آسان كالاهاي ديجيتالي به روز و همچنين با برقراري ارتباط هرچه بيشتر ، كامل تر و آگاهانه تر, ميان زندگي روزمره و حرفه اي افراد با دنياي فناوري ، هموطنان عزيزمان را در راستاي بهره مندي از ظرفيت ها و امكانات پيشرفته دنيا به واقعي ترين شكل ممكن همراهي كنيم.

چشم انداز :

هدف ما تبديل شدن به قابل اعتماد ترین و محبوب ترین شركت وارد کننده ,تامين كننده و فروشنده ي كالاهاي ديجيتالي پيشرفته ي دنيا با ايجاد پايگاه هاي تجاري متنوع در بخش فناوري براي خلق قانع كننده ترين تجربه ي ارتباط با دنياي فناوري همراه با تيم عالي، مخاطب عالي و فرهنگ برتر است.

هم افزایی :

هم افزایی

خلاق و به روز بودن :

ما در فروشگاه شاکر موبایل همواره از اندیشه های جدید و سازنده در راستای بهبود و ارتقاء كميت و كيفيت فعاليت‌هاي سازمان استقبال می کنیم. سعی ما بر این است که همگام با روند رشد و سرعت پیشرفت دنیا, در ایده ها, روش ها و اقدامات خود , خلاق تر از آنچه امروز هستیم باشیم .

پویایی :

ما با تکیه بر دانایی محوری در سازمان تلاش می کنیم تا با بکارگیری و ترکیب موثر منابع و همراهی گروهی سرمایه های انسانی , در جهت پیشرفت و تعالی, تغییرات را به صحیح ترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان ,ایجاد و مدیریت کنیم.

مشتری مداری :

مشتری مداری

ما در فروشگاه شاکر موبایل همواره می کوشیم تا رفتارهایمان را به منظور ارج نهادن به مشتریانمان و در مسیر رضایتمندی هر چه بیشتر آنها شکل دهیم, ما همیشه آماده شنیدن نظرات , انتقادات و پپیشنهادات هستیم. درک نیازها و خواسته های مشتریانمان و احترام به شان آنها ار ارزش های بنیادین ماست.

انعطاف پذیری :

انعطاف پذیری

تلاش ما بر این است تا در راستای انجام مسئولیت هایمان و برای دستیابی به اهدافمان, با نگاه مثبت به جریان های جدید, افکار و رفتارمان را با تغییر در محیط و موقعیت های مختلف تطبیق داده و شرایط را کنترل کنیم.

نتیجه گرایی :

نتیجه گرایی

می کوشیم تا با بهره وری درست از کلیه منابع مالی و غیر مالی و ضمن توجه به انجام دادن صحیح کارها در مسیر فرآیند ها تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب دست از تلاش بر نداریم.

احترام به شان و حقوق انسانی :

احترام به شان و حقوق انسانی

ما معتقدیم که هر انسانی فارغ از عواملی چون نژاد, قومیت,عقیده, جنسیت و زبان, از حقوقی برخوردار است و احترام به این حقوق و شان انسانی که برگرفته از افکار, بینش و چگونه زیستن اوست از باورهای ماست.